8. 3. 2021  18:00 (CET)

SAM PICKERING PICK

miniKONCERT (on-line)

VIDEO NAJDETE NA YOUTUBE KANÁLU
"OBVODNÍ KNIHOVNA SKVRŇANY A M-KLUB":

Již více než dvacet let píšu, produkuji a vystupuji s původní hudbou, vydal jsem čtrnáct  sólových alb, tři EP alba a několik singlů. Pracoval jsem nezávisle a také s kanadským labelem Yer Bird Records . V současné době provozuji nezávislé vydavatelství Infinite Love a  novější vydání mých nahrávek jsou dostupná k streamování na Spotify, iTunes atd., stejně jako ke stažení na Bandcamp.

Vyrostl jsem na jihu Anglie, jako dítě jsem se naučil hrát na kytaru a klavír a začal jsem psát a vydávat hudbu. V roce 2002 jsem se přestěhoval do Kalifornie. Pokračuji v nahrávání ve svém domácím studiu a snažím se vydávat nové materiály několikrát do roka. Nejvíc mě přitahuje akustický folk a  písničkářská tradice, i když jsem v roce 2020 složil a vydal album ambientní hudby.

Moje hlavní hudební inspirace pochází z britské folkové scény přelomu 60. a 70. let: Nick Drake, Sandy Denny, Richard Thompson, Fairport Convention, The Incredible String Band, Bert Jansch, Pentangle, stejně jako američtí zpěváci té doby.

Můžete mě zastihnout na sampickeringpick@gmail.com nebo na mé webové stránce https://www.pickeringpick.com

I have been writing, producing and performing original music for more than twenty years, releasing fourteen full-length solo albums, three EPs, and several singles. I have worked independently, and also with the Canadian label Yer Bird Records . I currently operate an independent label, Infinite Love , and my more recent releases are available streaming on Spotify, iTunes, etc, as well as for download on Bandcamp.

I grew up in the south of England, learned guitar and piano as a child, and I started writing and releasing music before moving to California in 2002. I continue to record at my home studio and I try to release new material several times a year. I am most drawn to acoustic folk and the singer songwriter tradition, although I did compose and release an album of ambient music in 2020. 

My main musical inspiration comes from the British folk scene of the late 60s and early 70s: Nick Drake, Sandy Denny, Richard Thompson, Fairport Convention, The Incredible String Band, Bert Jansch, Pentangle, as well as the American singer-songwriters of the period.

I can be reached at sampickeringpick@gmail.com or my website, https://www.pickeringpick.com

© 2020-2022 Knihovna města Plzně, p. o., Obvodní knihovna Skvrňany & M-klub l Macháčkova 28, 318 00 Plzeň T: +420 378 038 261 l M: +420 724 602 897  I E: mklub.plzen@seznam.cz, skvrnany@plzen.eu I W: www.knihovna.plzen.eu
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky