MÍŠA LEICHT

Koncert mezi knihami

6.2.2017

Míša Leicht - zpěvák, moderátor, kytarista a frontman bluegrassové skupiny COP.

Hraje již více než 30 let, s muzikou projel mnohokrát naši republiku a mnoho zemí světa. Má zkušenosti s moderováním festivalů a též několika TV pořadů. V současné době je na trhu jeho velmi úspěšné sólové album, jehož písně se drží na nejvyšších příčkách našich prestižních rádií.

Do svého programu zahrnuje nejen písničky, ale i povídání o muzice,skutečném přátelství, vztahu k přírodě a lásce k jejím krásám. Svým neformálním projevem je blízký i mládeži. Vystoupení je i o úctě člověka k člověku, o country, bluegrassu, ale i rocku a bluesové hudbě, která dokáže oslovit "cowboye" či "rockera".

Jeho vystoupení je sestaveno převážně z vlastní tvorby a z povídání ozážitcích a zkušenostech za více než čtvrtstoletí koncertování, o kytarách, přírodě, trampingu, motorkářství a rybaření. Jeho písně jsou ze života, psané osobitým rukopisem.

https://www.leichtmusic.cz/


Video


Foto

Fotogalerii z koncertu najdete na https://www.zonerama.com/okskvrnany/Album/3078721 

© 2020-2022 Knihovna města Plzně, p. o., Obvodní knihovna Skvrňany & M-klub l Macháčkova 28, 318 00 Plzeň T: +420 378 038 261 l M: +420 724 602 897  I E: mklub.plzen@seznam.cz, skvrnany@plzen.eu I W: www.knihovna.plzen.eu
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky