30.3.2021  18:00  
JENMY
miniKONCERT (on-line)

Pozvání do série miniKONCERTŮ přijala kapela JENMY.

VIDEO NAJDETE NA YOUTUBE KANÁLU
"OBVODNÍ KNIHOVNA SKVRŇANY A M-KLUB":

https://www.youtube.com/channel/UCh0frO8pqcyoTncqUNNj9JQ/featured

Jiří Filip & Helena Kudláčková Pennigerová spolu tvoří duo JENMY. Skládají vlastní písničky pro šestnáct strun - dvanáctistrunnou kytaru a basovou kytaru a (Jirkův :-) zpěv. Mimo koncertní pódia jsou nadšenými pouličními hráči a rádi se svojí hudbou cestují po českých městech.

Jejich převážně společná tvorba vytváří původní repertoár s výraznými texty. Spojení výrazné a zvukově bohaté kytary s propracovanou basovou linkou, kde basa v některých částech nahrazuje místo sólové kytary, vytváří dojem, jako by v tomhle uskupení dvou muzikantů hráli na pozadí další hráči.

Hudba je rozmanitá a proto je možné v jednotlivých skladbách slyšet prvky různých žánrů a při poslechu se zamýšlet a rozjímat při pomalých melodiích anebo se zasmát a úplně vypnout při těch rychlých. Vše přitom zůstává zabaleno do originálního zvuku.

© 2020-2022 Knihovna města Plzně, p. o., Obvodní knihovna Skvrňany & M-klub l Macháčkova 28, 318 00 Plzeň T: +420 378 038 261 l M: +420 724 602 897  I E: mklub.plzen@seznam.cz, skvrnany@plzen.eu I W: www.knihovna.plzen.eu
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky